+420 604 904 210 cz en

Zdravé, komfortní a úsporné bydlení

Úvodní strana » Okna » Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře

Vchodové dveře

Vstupní (vchodové) dveře do domu, jsou nejen funkčním, ale i estetickým prvkem, který, společně s okny, dotváří celkový dojem z celé stavby. Vzhledem k umístění v exteriéru jsou na vchodové dveře kladeny vysoké požadavky - nejen vzhledové, ale i na tepelnou izolaci, bezpečnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Dřevěné a dřevohliníkové vchodové dveře Pražák všechny uvedené požadavky splňují - jsou rozměrově stálé, odolávají povětrnostním vlivům, vyžadujíminimální údržbu a zároveň skvěle vypadají. Odpovídají nejvyšším požadavkům na bezpečnost a významně přispívají k ochraně objektu před nezvanými návštěvami.

Dřevěné vchodové dveře

Klasika mezi vstupními dveřmi, kterou žádný plast nenahradí. Dřevěné vchodové dveře vyrábíme, stejně jako dřevěná eurookna, od roku 1989, kdy jsme navázali na tradici firmy z roku 1925.

Dveře vyrábíme z pečlivě vybíraných eurohranolů na nejmodernějších obráběcích strojích a najdete je nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu a dalších zemích EU.

Ve spolupráci s architektem vyrobíme vchodové dveře na míru, které se stanou ozdobou vašeho domu.

Dřevěné vchodové dveře - rámové euro

17.jpg Vchodové dveře z pečlivě vybraných eurohranolů, které se vyznačují dokonalým zpracováním, moderním vzhledem a perfektním sladěním s okny, architekturou a stylem stavby.

 

Vchodové dveře Rustikal

18.jpg Dřevěné vchodové dveře v klasickém vzhledu. Tyto dveře jsou oblíbené mezi zákazníky, kteří upřednostňují stylové a rustikální provedení.

 

Dřevěné vchodové dveře VIRTUAL

19.jpg Nejmodernější a aktuálně nejprodávanější dřevěné vstupní dveře v celohladkém provedení. Vynikají dokonalým vzhledem, elegantním provedením a velmi nízkým koeficientem prostupu tepla.