+420 604 904 210 cz en

Zdravé, komfortní a úsporné bydlení

Úvodní strana » Okna » Eurookna Quattro

Eurookna Quattro

10.jpg Nejnovější typ dřevěných oken, která označujeme jako bezúdržbová. Tato okna jsou vyrobena z dřeva Thermowood (tzv. pečené dřevo) a jejich konstrukce umožňuje lícovat fasádu se sklem. Mezi další klady patří hranaté rysy, skryté panty, integrované křídlo a vynikající tepelně izolační vlastnosti.

 

Eurookna QUATTRO - bezúdržbová dřevěná okna

Požadavky architektů jsou neustálou výzvou pro výrobce oken. Společnost PRAŽÁK s.r.o., která vyrábí dřevěná oknadesítky let a dodala je na tisíce staveb, vám nyní představuje další konstrukci eurookna s názvem QUATTRO. 

Vynikající tepelně izolační vlastnosti, nová konstrukce dřevěného oknas integrovaným křídlem,hranaté rysy, skryté panty a inteligentně řešený odvod kondenzátu jsou jeho předností. 

Eurookno QUATTRO umožňuje lícovat fasádu se sklem.V kombinaci se dřevemTHERMOWOOD (tzv. pečené dřevo), kdy se zvýší trvanlivost dřeva, se dají tato eurookna označit jako bezúdržbová. 

Posouváme hranice celkového koeficientu prostupu tepla na Uw = 0,43 W/(m2K) a koeficientu prostupu tepla sklem na Ug = 0,2 W/(m2K). Jedná se o trojsklo Heat Mirror s vlastnostmi 5 - skla.

Při použití klasického trojskla se dostaneme na hodnotu koeficientu prostupu tepla sklem Ug = 0,5 W/(m2K). Celkový koeficient prostupu tepla bude Uw = 0,68 W/(m2K).