+420 604 904 210 cz en

Zdravé, komfortní a úsporné bydlení

Úvodní strana » Okna » Proč Eurookna Pražák?

Proč Eurookna Pražák?

Eurookna Pražák – kvalitní eurookna, dřevohliníková okna a dveře

Dřevěná okna a dřevěné vchodové dveře jsou klasika, kterou vyrábíme po celé generace. Dokonalý vzhled, dlouhá životnost a snadná údržba jsou jedním z mnoha důvodů, díky kterým kvalitní dřevěná okna přečkala boom plastových oken a stále patří mezi nejčastější výplně otvorů u nových staveb i rekonstrukcí.

Eurookna jsou díky špičkovým parametrům určena i pro nízkoenergetické a pasivní stavby, kam dodávámeeurookna IV78 a eurookna IV92 s trojsklem.

Dřevohliníková okna a dřevohliníkové vchodové dveře - dřevohliník je nový trend v produkci oken a dveří, který zdaleka není ovlivněn jen "módou". Spojení klasiky (dřeva) a hliníku představuje optimální volbu pro vysokou odolnost, dlouhou životnost, minimální, až téměř nulové nároky na údržbu a optimální úsporu energií. Dřevohliníková okna a dveře jsou vhodné nejen pro pasivní domy a díky modernímu designu jsou ideální pro nové, moderní domy, kde vám budou sloužit po dlouhé roky.

V nabídce společnosti PRAŽÁK najdete také posuvné dveře HS portály a zimní zahrady. Od roku 2010 vyrábíme dřevohliníkový fasádní systém a bezrámové zasklení oken pod označením INTEGRALL.

Všechny výrobky mají osvědčení nejvyšší kvality ze zkušebny STV ve Zlíně doložené certifikáty. V roce 2004 jsme získali certifikát o řízení jakosti podle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008, který je pravidelně obnovován.
 

Vyberte si kvalitní okna!

  • český výrobce s rodinnou tradicí od roku 1925
  • výborné tepelně izolační vlastnosti snižující náklady na vytápění
  • výborné zvukově izolační vlastnosti
  • dlouhá životnost při správné údržbě, opravitelnost
  • krásným designem patří i do nejnáročnějších interiérů
  • dřevěná okna mají tu přednost, že nejsou z plastu!

 

Eurookna a dřevěná okna Pražák

První dřevěná okna a dveře jsme vyrobili již v roce 1925. A s vyjímkou dlouhé a nedobrovolné přestávky po únoru 1948 je vyrábíme dodnes. To je tradice, která zavazuje a děláme vše pro to, abychom naše zákazníky nezklamali.

Eurookna Pražák jsou vždy v souladu s aktuálními požadavky trhu - kromě kvality provedení a citu pro detail se vyznačují:

  • dlouhou životností
  • minimální údržbou
  • vynikajícími tepelně-izolačními parametry
  • snadnou obsluhou.

Dřevěná okna Pražák využijete při rekonstrukcích, stejně jako v novostavbách, vybrané typy jsou vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy. A tam, kde jižklasická eurookna nestačí, máme pro vás připravena moderní dřevohliníková okna.

O kvalitě našich oken svědčí i to, že kromě České republiky je dodáváme i na Slovensko. Naše dřevěná okna najdete také v Německu, Rakousku, Maďarsku a dokonce i v Belgii nebo Velké Británii.

Vyberte si z naší nabídky dřevěných eurooken a pokud si nevíte rady, nebo potřebujete poradit, s důvěrou se na nás můžete obrátit, případně poslat poptávku. Tu Vám samozřejmě zpracujeme zdarma.

Dřevěná okna montujeme po celé České a Slovenské republice - ať již přímo, nebo jako subdodavatel stavebních firem.

 

 

Eurookna IV 92

3.jpg Dokonalá dřevěná okna, která doporučujeme jak pro běžné stavby, tak i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Právě tato okna patří v našem sortimentu mezi nejoblíbenější a nejčastěji vyráběná. Okna vyrábíme od roku 2006 a naše zkušenosti s nimi a dlouhá praxe je nespornou konkurenční výhodou.