+420 604 904 210 cz en

Zdravé, komfortní a úsporné bydlení

Jednotky ATREA

DUPLEX RDH5-L

DUPLEX RDH5-L - ATREA s.r.o.Jednotka je kompletně vyrobena z lakovaných dílů a je určena pro větrání vlhkých prostor bazénů s odolností proti bazénové chemii, včetně bazénů se slanou vodou. Odolnost proti korozi ve slaném prostředí odpovídá ČSN ISO9227 NSS pro test na 480 hodin.

V základním provedení obsahuje cirkulační a odsávací EC ventilátor typu volného oběžného kola, protiproudý rekuperační výměník tepla, cirkulační a by-passovou klapku se servopohony, teplovodní ohřívač, předfiltr čerstvého přívodního a odsávaného vzduchu z tahokovu, filtr cirkulační s třídou filtrace G4 a návod k obsluze a údržbě. Součástí jednotky je i sifon odvodu kondenzátu. Vestavěný digitální regulační modul, včetně integrovaných čidel teplot TA, Ti2 a řízení ventilátorů, zajišťuje rovnováhu mezi přiváděným a odváděným vzduchem ve všech provozních režimech zařízení. Součástí dodávky jsou čidlo venkovní teploty (je nutné osadit na venkovní stěnu domu) a čidlo vnitřní teploty (osadit do bazénové haly). Venkovní čidlo propojit do jednotky, vnitřní čidlo připojit do ovladače CP nebo do jednotky při realizaci bez ovladače.

Doporučuje se připojit volitelné čidlo relativní vlhkosti v prostoru bazénové haly. Standardní modul regulace je vybaven vestavěným webserverem pro možnost ovládání přes internet, bez nutnosti instalace ovladače nebo možný dálkový přístup pro nastavení nebo servis.