+420 604 904 210 cz en

Healthy, Comfortable and Energy Efficient Living

Home » Okna » Eurookna PRAŽÁK » Zimní zahrady

Zimní zahrady

Dřevěné i dřevohliníkové zimní zahrady jsou atraktivní součástí každého domu, rozšiřují obytný prostor a zprostředkují těsnější kontakt s okolní přírodou.Promyšlená konstrukce našich zahrad je zárukou, že ani v parném létě se ze zimní zahrady nestane neobyvatelný skleník, v zimě nepromrzne, snadno se udržuje a dlouho vydrží.

Všechny zimní zahrady jsou vyrobeny z vybraných stabilních lepených hranolů, zaskleny izolačními skly, kdy část skel může být zasklena pevně. Dřevěné prvky jsou ošetřeny hloubkovou, následně i barevnou impregnací a poté přichází středotlaký nástřik lazury.

Dřevohliníkové zimní zahrady jsou z venkovní strany doplněny hliníkovým opláštěním, které umožní nejen perfektní sladění s barvou dřevohliníkových oken, ale zároveň sníží nutnost údržby a výrazně zvýší životnost konstrukce.

Dřevěné a dřevohliníkové zimní zahrady vyrábíme mnoho let, můžete se spolehnout na ověřenou kvalitu naší práce i zkušenosti s těmito konstrukcemi.

Dřevěné zimní zahrady

22.jpg Dřevěné zimní zahrady vyrábíme ze stabilního třívrstvého nebo čtyřvrstvého lepeného hranolu z dřevin smrk, borovice, meranti nebo dub. Zaskleno izolačními dvojskly nebo trojskly. Otevírané prvky jsou vybaveny celoobvodovým kováním s čtyřpolohovým otevíráním. Čtyřvrstvý systém povrchové úpravy zajišťuje dokonalou ochranu.

 

Dřevohliníkové zimní zahrady

23.jpg Konstrukce dřevohliníkové zimní zahrady je shodná s dřevěnou zimní zahradou, jsou použity stejné prvky, zasklení, kování i systém povrchové úpravy dřevěných prvků. Rozdílem je tedy hliníkové opláštění zimní zahrady z vnější strany, které je zárukou vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům, vyžaduje minimální údržbu a podstatně zvyšuje životnost.