Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Úvodní strana » Služby » BLOWERPROOF LIQUID

BLOWERPROOF LIQUID

K dosažení co nejdokonalejší vzduchotěsnosti budovy nebo domu používáme vysoce kvalitní přípravek Blowerproof Liquid, a to na ošetření spojů, střechy, omítek na stěnách a stropech.

Vzduchotěsnost zaručujeme dvěma způsoby:

  1. Utěsníme všechny spoje budovy z vnitřní strany. To provedeme ještě před omítkami a před položením podlahové izolace, případně nanesením betonové mazaniny či anhydridu. Kombinace ošetření spojů stavby přípravkem Blowerproof Liquid, omítkou na stěnách a stropech nebo střeše, zaručuje dosáhnutí vzduchotěsnosti do pasivního standardu.
  2. Naneseme přípravek Blowerproof Liquid na všechny vnější stěny, poté se provede zateplení fasády.V tomto případě již není nutné použití vnitřních omítek.

 

Produkty

Blowerproof Liquid Brush

Aby dům splňoval vzduchotěsnost dle pasivního standardu, doporučujeme nátěr přípravkem Blowerproof Liquid Brush. Nátěr se provádí jednoduše štětcem na všechny problematické spoje.

Výhody Blowerproof Liquid Brush:

 

Blowerproof Liquid

Potřebujete, aby velká plocha či projekt splňoval vzduchotěsnost dle pasivního standardu? Zvolte přípravek Blowerproof Liquid, který se nanáší pomocí vysokotlakého stříkacího zařízení.

Výhody Blowerproof Liquid:

 

Aplikace

Blowerproof Liquid Brush je vláknem vyztužená polymerová emulze, která se nanáší štětcem. Po zaschnutí vytváří stálou flexibilní vzduchotěsnou membránu. Blowerproof Liquid je vzduchotěsná membrána, která se nanáší válečkem, ale častěji pomocí vysokotlakého stříkacího zařízení. Blowerproof Liquid doporučujeme hlavně na velké plochy a projekty. Postup aplikace se odvíjí podle toho, na jaký typ povrchu se nanáší. Podrobnější informace naleznete na stránkách výrobce.

Odborná aplikace

Pokud si na aplikaci přípravků Blowerproof sami netroufáte, nemáte na to čas nebo chcete získat garanci kvalitně odvedené práce, obraťte se na nás. Jsme certifikovaná aplikační firma a nabízíme i školení partnerů po celé České republice. Každá námi proškolená firma obdrží BBA certifikát na vzduchotěsné membrány Blowerproof. Kontaktujte nás.