Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Úvodní strana » Služby » ELEKTROMONTÁŽE A ALARMY

ELEKTROMONTÁŽE A ALARMY

Nabízíme komplexní elektromontáže pro firmy, výrobní, skladové, komerční i administrativní prostory. Realizaci slaboproudých a silnoproudých rozvodů provádíme rovněž v bytových výstavbách. Zajistíme dodávky nových elektromontáží dle požadavků projektové dokumentace, rekonstrukce, případně opravíme nevyhovující elektrické rozvody a odstraníme závady. V přípravné fázi nabízíme poradenskou a projekční činnost, kalkulaci a doladění všech procesů týkajících se projektu. Kromě toho provádíme pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrických zařízení. V rámci elektromontáží i samostatně provádíme montáž alarmů.

 

Realizace slaboproudých rozvodů

V rámci elektromontáží zajišťujeme dodávku a montáž slaboproudých rozvodů. Využíváme nejmodernější technologie, díky čemuž jsme schopni garantovat optimální slaboproudé řešení dle potřeb a požadavků zákazníka. Klademe důraz na kvalitu našich produktu a služeb.

 

Realizace silnoproudých rozvodů

V rámci silnoproudých elektromontáží poskytujeme komplexní řešení od cenové nabídky, přes vypracování projektové dokumentace, realizaci až po konečnou revizi. Provádíme elektromontáže v bytové i průmyslové zástavbě. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

 

Montáž zabezpečovacích systémů

Nespoléhejte se při zabezpečení své domácnosti či firmy pouze na bezpečnostní dveře a další mechanické prvky. Zvolte systém chytrého zabezpečení – alarm. Alarm napojený na systém centralizované ochrany je dobrou investicí, zvlášť máte-li dům či sídlo firmy v izolované oblasti.

 

V případě, že máte o montáž alarmu zájem, kontaktujte nás pro více informací či s nezávaznou poptávkou. Jsme certifikovaná firma pro montáže bezpečnostního systému značky Jablotron, díky kterému se budete doma cítit bezpečněji a vaše domácnost bude kompletně chráněna.