Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Úvodní strana » O nás

O nás

Naše společnost se zabývá komplexními službami pro nízkoenergetické a pasivní domy. Charakteristické pro tento způsob bydlení je, že se v těchto domech udržuje pohodlné klima jako teplota, čerstvý vzduch s nízkým obsahem emisemi oxidu uhličitého, nižší prašnost a lepší akustika. Díky technologiím, se kterými pracujeme, zároveň ušetříte energii a finance na provoz. Důvodem je například i to, že uvnitř těchto domů panují příjemné teploty bez toho, abyste museli používat drahé komplikované technologie. Základem nízkoenergetického či pasivního domu je proto kvalitní návrh. Pouze tak bude dům splňovat všechny technické požadavky a bude spotřebovávat minimum energie. Důležitou roli hraje vzduchotěsnost, systém řízeného větrání, kompaktnost, izolace, okna a dveře.

 

Co přesně děláme?

 

7 důvodů proč spolupracovat a stavět s námi

 

Spolupracujeme s lídry v oboru

Kromě toho sdružujeme ověřené a kvalitní firmy v oboru, díky čemuž jsme schopni garantovat služby na té nejvyšší možné úrovni. Při realizaci nízkoenergetických a pasivních domů spolupracujeme se společnostmi Jablotron, Brink, Atrea, Zehnder, Stiebel Eltron a Vaillant.

 

Provádíme měření průvzdušnosti staveb – Blower door test

Průvzdušnost staveb měříme pomocí velmi přesného zařízení Blower door, které dokáže relativně přesně lokalizovat konkrétní defekty a netěsnosti budovy. Vzduchotěsnou obálku všech druhů staveb zajišťujeme za použití vzduchotěsné flexibilní membrány Blowerproof Liquid, Blowerproof Liquid Brush a dalších výrobků od renomovaných firem Pro-clima a Airstop.