Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Rekuperace

Rekuperace představuje instalaci rekuperačních jednotek a rozvodů vzduchu do rodinných domů, bytů, škol a školek, které nabízejí účinné větrání se zpětným ziskem tepla. Jedná se o chytrý systém pro komfortní a kontrolované větrání prostorů, do kterého se vyplatí investovat.

Více o rekuperaci >

Blower door test

Naše firma provádí Blower door test, což je metoda určená ke zjištění potřebné vzduchotěsnosti obálky objektu, která by mohla mít za následek zejména snížení účinnosti rekuperace či nežádoucí úniky vyhřátého vzduchu vedoucí ke zvýšení nákladů na vytápění objektu.

Více o testu >

Tepelná čerpadla

Využití moderních tepelných čerpadel se hodí nejen do novostaveb, ale i do starších zástaveb, rodinných domů a dokonce i firem. Jedná se ekologický způsob vytápění s nízkými provozními náklady. Dosažená úspora může být až 60 000 korun ročně.

Více o tepelných čerpadlech >

Blowerproof Liquid

K dosažení co nejdokonalejší vzduchotěsnosti budovy nebo domu používáme vysoce kvalitní přípravek Blowerproof Liquid, a to na ošetření spojů, střechy, omítek na stěnách a stropech.

Více o technice >

Elektromontáže a alarmy

Nabízíme komplexní elektromontáže pro firmy, výrobní, skladové, komerční i administrativní prostory. Realizaci slaboproudých a silnoproudých rozvodů provádíme rovněž v bytových výstavbách.

Více o alarmech >
Úvodní strana » Služby