Tepelná čerpadla

Využití moderních tepelných čerpadel se hodí nejen do novostaveb, ale i do starších zástaveb, rodinných domů a dokonce i firem. Jedná se ekologický způsob vytápění s nízkými provozními náklady. 
Ušetříte až desítky tisíc korun ročně.

Úvodní strana » Služby » Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo šetří peníze i čas.

Nejsou to však pouze peníze, které vám tepelné čerpadlo dokáže ušetřit. Pokud je tepelné čerpadlo správně navrženo a pravidelně a odborně servisováno, přesahuje jeho životnost 20 let. Další výhodou je větší komfort v bydlení a výrazná úspora času. Tepelné čerpadlo zajišťuje stabilní teplotu v domě během celého dne. Kromě toho nevyžaduje každodenní přípravu paliva, shánění topiva před sezónou ani zajišťování jeho dopravy a uskladnění.

 

Naše firma je schopna zajistit získání dotace. Postaráme se o veškeré služby spojené s podáním a vyřízením žádosti o dotaci, odborný energetický posudek a samotnou kompletní montáž tepelného čerpadla. Neváhejte se na nás obrátit, ať už se jedná o tepelné čerpadlo či rekuperaci.

Kdy je pořízení tepelného čerpadla nejvýhodnější?

Ideální doba na pořízení tepelného čerpadla je při novostavbě, případně během rekonstrukce domu, kdy je napojení na stávající topný systém snadnější. Lépe se dají přizpůsobit i náklady aktuálním možnostem majitele domu. Avšak naše firma montuje moderní tepelná čerpadla i do starších zástaveb a rodinných domů. Jsme schopni vyhovět jakýmkoliv požadavkům.

 

 

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.